Taxi Ząb, taksówka i przewóz osób w Zębie

Spędzasz wymarzony urlop z rodziną, a może romantyczny weekend w Zębie, chcesz szybko dotrzeć do Zakopanego? Nasza firma świadczy usługi transportowe Ząb -  Zakopane, a także cały teren Podhala.

Oferujemy przewóz osób Ząb -  Zakopane i pobliskie miejscowości, organizujemy wycieczki jednodniowe, dowóz do szlaków turystycznych, basenów termalnych, wyciągów narciarskich, transfery lotniskowe, pobliskie atrakcje.

Chcesz szybko, bezpiecznie i na czas dotrzeć do celu, zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty Taxi Bus w Zębie.

Taxi Ząb

Rabaty dla naszych klientów.

Jeżeli chcesz skorzystać z pobliskich atrakcji mamy dla Państwa zniżki na baseny termalne nawet do – 20 % :

-zniżki na termy Bania

-zniżka na termy chochołów

- zniżka na termy Gorący Potok

Nasza Firma usługowa, zajmuje się profesjonalnym przewozem osób indywidualnych, a także grup zorganizowanych Taxi Bus relacja Ząb – Zakopane, posiadamy busy 8 osobowe, z możliwością przewozu od 1 do 8 osób lub większej ilości osób.

Ceny usługi ustalane są indywidualnie i uzależnione od typu zlecenia.

Taxi Ząb to idealny pomysł na transport , organizujemy wycieczki jednodniowe między innymi :

- Spływ przełomem Dunajca

- Energylandia

- Kraków

- Wieliczka

- Oświęcim

Wycieczki jednodniowe Słowacja:

- Chodnik Koronami Drzew

- Tatralandia – aqua park


Zadzwoń i zapytaj o cenę transportu Taxi- Bus ,skorzystaj już dzisiaj z naszych usług przewozu Ząb – Zakopane, Ząb- Morskie Oko, Ząb – baseny termalne, Ząb – wyciągi narciarskie.

Zapraszamy !!!  +48 666 990 969.

Taxi Bus Ząb

Sprawne i szybkie poruszanie się po górskich miejscowościach wypoczynkowych jest możliwe dzięki Taxi Bus Ząb. To usługa, w ramach której można zamówić przewóz osób z Zębu do Zakopanego, a także innych miast, usytuowanych tuż pod Tatrami- Poronina, Murzasichla, Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Małych Cichych, Kościeliska oraz okolic. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie Ząb taxi, możesz całkowicie zrezygnować z samodzielnego prowadzenia samochodu i potrzeby codziennego poszukiwania dogodnych miejsc do parkowania, szczególnie, gdy planujesz poruszać się po mieście czy też zwiedzać licznie odwiedzane przez turystów atrakcje i zabytki.

Taxi Bus Ząb – ciesz się wypoczynkiem i zamów komfortowy przejazd

Polecana przez klientów odwiedzających górskie miejscowości taksówka Ząb, zapewni Ci bezpieczny przejazd w bardzo komfortowych warunkach. Wygodne miejsca siedzące, klimatyzacja i inne udogodnienia, sprawią, że będziesz zachwycony jakością tego typu usług. Prosty i atrakcyjny cenowo wynajem busów Ząb zapewnia szybki dojazd do wybranych przez Ciebie szlaków turystycznych, basenów termalnych, wyciągów narciarskich czy atrakcji i imprez organizowanych na terenie Zakopanego i okolic, również do tych mniejszych miejscowości.

Taxi Busy na wynajem – wygodny i bezpieczny transport dla turystów odwiedzających Podhale

Decydując się na zamówienie naszych usług transportowych, bez problemu dotrzesz do miejsca swojego noclegu, a po zakończonym wypoczynku, z powrotem na dworzec lub lotnisko. Taxi bus ząb morskie oko zapewni Ci szybki dojazd do wybranych przez Ciebie atrakcji i pomników przyrody. Korzystając z oferowanych przez nas usług transportowych, możesz otrzymać atrakcyjne zniżki na baseny - Termy Chochołowskie - 10% i Termy Gorący Potok - 20%. Bus Ząb – Zakopane jest niezastąpiony również wtedy, gdy planujesz jednodniową wycieczkę na Słowację, do Zator Energylandia lub na spływ Dunajcem.

 

Zamówiona przez Ciebie taksówka Ząb to gwarancja bezpiecznej komfortowej podróży!