Taxi Biały Dunajec, taksówka i przewóz osób w Białym Dunajcu

Spędzasz urlop w Białym Dunajcu ? Zaplanowałeś wycieczkę? Interesuje cię przewóz osób  Biały Dunajec - Zakopane? Zastanawiasz się jaki transport najlepiej wybrać? Nasza firma oferuje przewóz osób prywatnych, a także grup zorganizowanych. Taxi Bus Biały Dunajec zapewni Państwu komfortowy i bezpieczny transport do celu wskazanego przez Państwa. Biały Dunajec wynajem busów dysponuje nowoczesnymi samochodami z klimatyzacją,  ilość miejsc od 1 do 8 osób, zapewniamy profesjonalnych kierowców, i dobry stan techniczny samochodu, co oznacza bezpieczną jazdę.

Tanie Taxi Biały Dunajec

Zajmujemy się kompleksowym wynajmem busów na terenie Białego Dunajca , Zakopanego i pobliskich miejscowości turystycznych, oferujemy nasze usługi transportu między innymi na :

- szlaki turystyczne

- baseny termalne

- wyciągi narciarskie

- wycieczki jednodniowe

- transfery na/z lotniska

Wybierasz się w góry ? wypoczywasz w Białym Dunajcu ? Jedną z najpiękniejszych atrakcji turystycznych to Morskie oko, Taxi Bus oferuje usługę dowozu do szlaku turystycznego w atrakcyjnej cenie.

Posiadamy, dla naszych pasażerów zniżki na baseny termalne nawet do – 20%.

Masz dość stania w korach i szukania godzinami miejsca parkingowego na zatłoczonych ulicach?

Wypoczywasz w Białym Dunajcu? Zadzwoń i zapytaj o usługę przewozową naszej firmy. Taxi Biały Dunajec  numerem telefonu: +48 666 990 969.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług transportowych i zapewnimy punktualność i bezpieczeństwo naszych klientów!!!

Taxi Bus Biały Dunajec

Usługi transportowe Taxi Bus Biały Dunajec, to doskonała oferta, skierowana do wszystkich turystów i osób odwiedzających okolice Podhala. Proponowany przez nas przewóz osób prywatnych, jak i zorganizowanych grup wycieczkowych, to bezpieczny i sprawny transport do dowolnie wybranego miasta - Białego Dunajca, Murzasichle, Zakopanego, Poronina, Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Małych Cichych, Kościeliska i okolicznych miejscowości. Bus z Białego Dunajca do Zakopanego jest doskonałą alternatywą dla osób, które pragną odpocząć od jazdy samochodem i poruszania się nim w trakcie swojego urlopu wypoczynkowego.

Taxi Bus Biały Dunajec – bezpieczny transport do wielu miast na Podhalu
Oferowany przez nas wynajem busów Biały Dunajec zapewnia szybki i bezproblemowy przejazd do wybranej przez siebie miejscowości, jak również transfer z i na lotnisko lub dworzec kolejowy/ PKS. Do dyspozycji naszych pasażerów są klimatyzowane wnętrza pojazdów, szerokie fotele z oparciami i miejsca na bagaż podręczny. Chcemy zwrócić uwagę, że taksówka biały Dunajec jest poddawana dezynfekcji w celu poprawy bezpieczeństwa korzystających z niej turystów, osób w delegacjach służbowych i wycieczkówiczów.   

Taxi Biały Dunajec –  sprawdzony przewóz pasażerów

Każdy wynajęty przez Ciebie taxi bus biały Dunajec Morskie oko jest w stanie dowieźć Cię do miejsc, uznawanych powszechnie za największe atrakcje Podhala i okolic. Dzięki naszym usługom transportowym możesz dostać się na najpopularniejsze szlaki turystyczne, baseny termalne, wyciągi narciarskie czy imprezy organizowane w centrum Zakopanego i w mniejszych miejscowościach. Biały Dunajec taxi przyda się, gdy pragniesz zorganizować jednodniową wycieczką na Słowację, do Zator Energylandii czy na spływ Dunajcem. Oprócz tego osoba korzystająca z taxi Biały Dunajec może liczyć na zniżkę 10 i 20% za przejazd do Term Chochołowskich i Term Gorący Potok.

Zdecyduj się na podróż taksówkami w komfortowych warunkach!